Kontakt

kasia@kbuk.pl

Moja oferta dla osób indywidualnych, firm czy galerii  jest bardzo bogata. Musi być tylko spełniony podstawowy warunek, aby to co robię podobało się odbiorcy, gdyż nie tworzę swoich obrazów w niezgodzie z moim poczuciem estetyki.  Jeśli więc podobają Ci się moje prace prezentowane w tej galerii, to chętnie podejmę się zadania stworzenia czegoś pod Twoje indywidualne i konkretne potrzeby. Istnieje także możliwość zamówienia portretu, które wykonuję w technice oleju na płótnie. Mogę przygotować dedykowany i spójny zestaw obrazów, które jako jedna całość uzyskałyby dodatkowy wymiar i stworzyłyby niepowtarzalny klimat. Na przykład upominki dla kluczowych klientów lub współpracowników. W tej kategorii upominków sugeruję wybór akwareli. 

W biurze często spędzamy więcej czasu niż w domu, dlatego dobrze jest mieć tam jakieś atrybuty domostwa. Dlatego właśnie na większości biurek zobaczyć można zdjęcia rodzin pracowników. Ale aby pogłębić ten klimat,  warto jest wyposażyć biuro w kilka obrazów, które razem z innymi „atrybutami” domowymi (np. roślinami) tworzą niepowtarzalny klimat. W tym zakresie idealnie nadają się prezentowane blisko siebie kompozycje akwarel lub odpowiednio dobrane duże obrazy olejne.
To samo dotyczy
 sal konferencyjnych .

Galeria, to jedno z najpopularniejszych miejsc, w których odbiorca może spotkać się bezpośrednio ze sztuką niemuzealną. Dlatego zależy mi na nawiązywaniu kontaktów z innymi galeriami – zarówno tymi wirtualnymi jak i rzeczywitymi. Jeśli jesteś właścicielem galerii wirtualnej i chciałbyś załączyć link do moich prac, chętnie umieszczę Twój link na moich stronach.  Jeśli reprezentujesz galerię „rzeczywistą” i chciałbyś, aby mój obraz zawisnął na ekspozycji, koniecznie skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów.

Moim celem jest „trafić pod strzechy” ze swoimi obrazami, dlatego każdy efektywny sposób sprzedaży wspierający ten cel będzie przeze mnie bardzo skrupulatnie rozważony.

Jeśli któryś z wyżej opisanych pomysłów spodobał Ci się, skontaktuj się ze mną .

kasia@kbuk.pl

https://www.facebook.com/katarzynabukowska/3382

https://instagram.com/kbuk.pl

https://zap.org.pl/katarzyna-bukowska/